SP Victoria Łukowa-Chmielek - strona nieoficjalna

Logowanie

Kalendarium

25

05-2017

czwartek

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Olimpia Miączyn - Victoria Łukowa/Chmielek (19.04.14) 2:3
Ładowanie...

Kontakty

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 158, wczoraj: 215
ogółem: 384 536

statystyki szczegółowe

Aktualności

Orion goni, Włókniarz ucieka. Wyniki zamojskiej okręgówki

  • autor: Krzychos9, 2015-06-01 14:39
Na pierwszym planie grający trener Orionu Bartłomiej Kowalik, który w sobotę cieszył się ze zwycięstwa w Skierbieszowie FOT. DW
Na pierwszym planie grający trener Orionu Bartłomiej Kowalik, który w sobotę cieszył się ze zwycięstwa w Skierbieszowie FOT. DW

Grom Różaniec po niespodziewanej porażce we Frampolu roztrwonił większość przewagi nad grupą pościgową.

Ostoja Skierbieszów – Orion Dereźnia Solska 2:3 (1:0)

Bramki: Jabłoński (22, 66) – Bździuch (49, 70), M. Borowski (74).

Ostoja: Bratkiewicz – Maziarczyk, Kowalski, Kondrakiewicz (89 Koziej), Kropornicki – Pszenniak, Kierepka, Malec, Maruchniak – Kusik, Jabłoński.

Orion: P. Borowski – Rękas, Czerw, Rudy, Niemiec – M. Borowski, B. Kowalik (90 D. Maciocha), Blicharz, A. Maciocha (81 B. Szabat) – Bździuch, P. Szabat (61 M. Kowalik).

Czerwona kartka: Kropornicki (Ostoja) w 84 min za faul. Sędziował: Kamil Malec.

Gryf Gmina Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn 2:3 (1:2)

Bramki: Goździuk (28), Adamczuk (50) – Gałka (7, 60 z karnego), Ł. Kornas (28).

Gryf: Szopa – Galan, Kobylas (80 Pliżga), Blonka, Mazur – Goździuk, Kacper Cebula (85 Łuczka), Gromek (52 Świrgoń), Adamczuk – Dulbas, Bargieł.

Roztocze: Zdunek – Waga, Lipiec, Wurszt, Wyrostkiewicz – Mazur, Paluch, Ł. Kornas, Łagowiec, K. Kornas (90 Orzechowski) – Gałka.

Sędziował: Rafał Łyś.

Unia Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec 1:0 (0:0)

Bramka: Borys (48).

Unia: Ryć – Kondrat, Mossurec, Oleksiuk, Szatan (80 Kawarski) – Kamiński, Fulara, Borys – Otręba (88 Wlak), A. Oleszczuk (46 Stepaniuk), M. Wiejak (58 Garbacz).

Sokół: Paczos – M. Świerczyński, Sirko, Bielec, Pietruszka (70 Lachowicz) – Bielesz, Mechowski, Borodziej, Czajka – A. Świerczyński, Turczyn.

Sędziował: Konrad Kostrubała.

Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów 6:2 (1:1)

Bramki: Mazurkiewicz (2), P. Maliszewski (51, 58), Ratyna (67), Iwanicki (76), Droździel (86) – Zagórski (45), Michalczuk (77).

Huczwa: Wojtaszek – Ozkavak, Lasota, Anioł, Orzechowski – Mazurkiewicz (21 Ratyna), Iwanicki (78 Wrtonka), Sioma, Ziółkowski – Droździel, P. Maliszewski (73 K. Maliszewski).

Korona: Joniec – Błyskoń, Rogulski, Tyski, Szarowolec (46 Stefanik), Jamroż, Martyniuk, Nowak (82 Szczerba), Borowiak, Wawryca (73 Michalczuk), Brytan (58 Rój).

Czerwona kartka: Borowiak (Korona) w 27 min za niesportowe zachowanie. Sędziował: Mariusz Słoboda.

Włókniarz Frampol – Grom Różaniec 3:0 (1:0)

Bramki: D. Swatowski (45), Ł. Kawęcki (50), Majkut (70).

Włókniarz: Sawa – Bielecki, P. Dycha, D. Swatowski, Myszak – J. Dycha (65 Kapica), Antończak, K. Dycha, Majkut – Kosidło, Ł. Kawęcki.

Grom: Mazurek– Grelak, Grasza, Kwiatkowski, Malinger – Ł. Kusiak, Wojtowicz (80 Kapuśniak), Larwa, Wróbel – A. Kusiak, Rak.

Sędziował: Mariusz Węgrzyn.

Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Wożuczyn 2:3 (1:0)

Bramki: Krawczyk (9), Cywka (55) – Grzyb (51), Antoniuk (64, 75).

Pogoń: Berbecki – Legeżyński (85 Zatorski), Shevczuk (58 Bukowski), Rzeźnik, Krawczyk, Kapuśniak – Hałasa (76 Jeruzal), Wasiołek, Sikora (56 Kłoda) – Cywka, Mruk.

Wożuczyn: Czuchel – Piłat, Przytuła, Krawczyk, Pieprzowski – Dziki, Mroczka (65 Chudyga), Jurczyszyn, Grzyb (58 Jakóbczak) – Sak, Antoniuk.

Sędziował: Marek Borowski.

Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn 0:2 (0:1)

Bramki: Magryta (11), Łyp (49).

Sparta: Sowa – Pupiec, Wójcicki, Marciniewicz, Wolski (81 D. Maksymiec) – Borowiec (68 K. Wójcicki), A. Maksymiec, Szerafin, Batorski (55 Juszczak) – Bosiak (81 Daszkiewicz), Nowak.

Olimpia: Szczepaniak – Muda, Mroczek, Adamczyk, Markiewicz – Magryta (80 Jachorek), Kaczoruk (60 Chmiel), Sobczak (46 Różniatowski), Łyko – Wróbel (65 Kołodziej), Łyp.

Sędziował: Krzysztof Wróbel.

Igros Krasnobród – Victoria Łukowa/Chmielek 0:1 (0:0)

Bramka: Dorosz (79).

Igros: Wawrzusiszyn – Buczak, Grela, Bartecki, Ścirka (81 Karaszewski) – Bartoń, Khnyżnyi, R. Kostrubiec, Bartoń (69 Paszkiewicz), Biela – Margol, Gozdek.

Victoria: Dobromilski – Późniak, Kukiełka, Adamowicz, Jonak – Robak, Karólak, Klecha, Tworzewski – Kłos (86 Kołodziej), Dorosz.

Sędziował: Piotr Burak.

dziennik wschodni.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [497]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorzy

 

Łukowa Tobacco

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sparta WożuczynVictoria Łukowa-Chmielek
Sparta Wożuczyn 1:3 Victoria Łukowa-Chmielek
2015-04-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Sparta Łabunie - Grom Różaniec
Olimpia Miączyn - Orion Dereźnia
Włókniarz Frampol - Roztocze Szczebrzeszyn
Ostoja Skierbieszów - Sparta Wożuczyn
Gryf Gmina Zamość - Sokół Zwierzyniec
Pogoń 96 Łaszczówka - Victoria Łukowa - Chmielek
Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów
Igros Krasnobród - Huczwa Tyszowce

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Huczwa Tyszowce 7:3 Sparta Łabunie
Korona Łaszczów 2:1 Igros Krasnobród
Victoria Łukowa - Chmielek 0:1 Unia Hrubieszów
Sokół Zwierzyniec 2:0 Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Wożuczyn 2:2 Gryf Gmina Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Ostoja Skierbieszów
Orion Dereźnia 0:0 Włókniarz Frampol
Grom Różaniec 3:2 Olimpia Miączyn

Ankiety

Które miejsce w lidze zajmie Victoria w sezonie 2014/2015?


Co sądzisz o nowym wyglądzie strony?