SP Victoria Łukowa-Chmielek - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Zapowiedź 20 kolejki

• autor: Admin, 2015-04-18 10:04

Tym razem zapowiada się kilka spotkań, które wśród kibiców wzbudzą zapewne spore zainteresowanie Tak zapewne będzie w Łaszczówce, Tyszowcach i w Łukowej. Nie można też wykluczyć, że i na innych boiskach może dojść do niespodziewanych rozstrzygnięć. Dlatego warto wybrać się na stadiony, by osobiście przeżyć czekające nas tam emocje.

Zapowiedź 20 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród

W zaległym meczu Igros nie dał żadnych szans silniejszej niż Olimpia drużynie Ostoi Skierbieszów (5:0), a trener Paszkiewicz i tak narzekał na … niską skuteczność napastników. To wszystko świadczy, że zespół z Krasnobrodu z meczu na mecz ulega scementowaniu, zaś polityka uzupełnienia składu swoimi wychowankami okazała się trafna. W tej sytuacji argumenty sportowe przemawiają za wygraną gości.

Nasz typ: 2.

Sparta Łabunie – Gryf Gmina Zamość

Szykuje się ostra walka o potrzebne obu drużynom ligowe punkty. Sparta wygrała ostatnio w Wożuczynie przedłużając swoje nadzieje na uratowanie się przed spadkiem. Goście w tym czasie przegrali u siebie ważny mecz z Pogonią 96 Łaszczówka i do Łabuń przyjadą w raczej minorowych nastrojach. Siły wyrównane, ale własne boisko preferuje gospodarzy.

Nasz typ: x.

Pogoń 96 Łaszczówka – Ostoja Skierbieszów

Zdemolowana w zaległym meczu w Krasnobrodzie Ostoja zechce zatrzeć pozostawione po sobie fatalne wrażenie. Gościom nie przyjdzie to jednak łatwo, gdyż Pogoń gra wiosną rewelacyjnie zażegnując na dobre ryzyko spadku. Ostoi nie wiedzie się wiosną najlepiej i nie można wykluczyć kolejnego potknięcia tej drużyny.

Unia Hrubieszów – Włókniarz Frampol

Każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy byłby sensacją. Włókniarz przegrał ostatni mecz u siebie z Igrosem Krasnobród i nie należy się spodziewać, że weźmie rewanż w meczu z liderem.

Huczwa Tyszowce – Grom Różaniec

Najciekawsza konfrontacja tej kolejki. Solidnie grająca Huczwa gościć będzie wicelidera, który w Różańcu tydzień temu wprost zdemolował Koronę Łaszczów. Grom jest w tym sezonie niezwykle mocny i chociaż stracił już praktyczne szansę na awans to gra bez taryfy ulgowej, widowiskowo i skutecznie. Jednak gospodarze nie muszą w tym meczu podzielić losu sąsiadów z Łaszczowa.

Nasz typ: x.

Korona Łaszczów – Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Jeśli po klęsce w Różańcu piłkarze Korony uznają, że „ta zniewaga krwi wymaga” to zespół gości czeka w Łaszczowie ciężki los. Jesienią Orion gładko (1:4) przegrał z zespołem trenera Kuczyńskiego płacąc tzw. frycowe pobierane od każdego ligowego beniaminka. Orion jest w strefie spadkowej i o jakakolwiek zdobycz będzie mu w tym meczu niezwykle trudno.

Victoria Łukowa/Chmielek – Roztocze Szczebrzeszyn

Zapowiada się ciekawie. Gospodarze grają ostatnio jak z nut i tej opinii nie zmienia nawet niespodziewany w ostatniej kolejce remis w Dereźni Solskiej. Roztocze zostało natomiast rozdrażnione porażką u siebie z Sokołem Zwierzyniec i spróbuje poprawić nadszarpniętą opinię u swoich sympatyków.

Sokół Zwierzyniec - Sparta Wożuczyn

Ze Spartą od dawna wygrywa ten, kto tego chce, bo zespół jest już mentalnie w niższej klasie. Dlatego wynik tego starcia da się, bez większego ryzyka pomyłki, z góry przewidzieć. Jedynym możliwym rezultatem jest zwycięstwo gospodarzy.

Zrodlo .lks korona .fubolowo.pl

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Łukowa Tobacco

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta WożuczynVictoria Łukowa-Chmielek

Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Ostoja Skierbieszów
Orion Dereźnia 0:0 Włókniarz Frampol
Grom Różaniec 3:2 Olimpia Miączyn

Które miejsce w lidze zajmie Victoria w sezonie 2014/2015?

Co sądzisz o nowym wyglądzie strony?