SP Victoria Łukowa-Chmielek - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Zapowiedź 19 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej

• autor: Admin, 2015-04-11 09:40

Hitów w tej kolejce nie będzie, ale to jeszcze nie oznacza braku emocji. Dlatego warto wybrać się na stadion, by być świadkiem kilku spotkań o charakterze prestiżowym. Walka o prestiż jest równie motywująca, jak starcie o ligowe punkty.

Sparta Wożuczyn – Sparta Łabunie

Obu imienniczkom grozi spadek, gdyż aktualnie zamykają one ligową tabelę. W o wiele gorszej sytuacji są gospodarze, którzy do przedostatniej w tabeli drużyny gości tracą już aż 8 punktów. Jeśli Sparta Wożuczyn tego meczu nie wygra to już teraz praktycznie przypieczętuje swój los. Miejscowi kibice mają okazję poczuć w tym spotkaniu przedsmak gry w A-klasie, bo wyrafinowanej gry w tym meczu raczej nie będzie.

Sparta Wożuczyn – Sparta Łabunie

Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec

Dwa ostatnie mecze Roztocze rozstrzygnęło na własną korzyść, ale do euforii nie ma powodów, gdyż pokonało ono kandydujące do spadku obie Sparty: łabuńską i wożuczyńską. Teraz poprzeczka jest postawiona znacznie wyżej, bo Sokół należy do zespołów grających solidny futbol. Tym niemniej faworytem wydają się być gospodarze.

Nasz typ: 1.

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) – Victoria Łukowa/Chmielek

Walczący o pozostanie w lidze zespół Oriona rozpoczął rundę rewanżową nieźle, ale wysoka porażka w ostatniej kolejce w Zwierzyńcu z Sokołem mogła osłabić optymizm drużyny i jej sympatyków. Teraz przyjdzie zmierzyć się z dobrze grającą Victorią i szanse na sukces w tym meczu nie będą dla gospodarzy zbyt duże. Goście walczą bowiem o miejsce w pierwszej trójce tabeli i nie zechcą stracić punktów.

Grom Różaniec – Korona Łaszczów

Najbardziej intrygujący mecz tej kolejki. Grom poniósł na wiosnę jedną porażkę w meczu z Victorią Łukowa/Chmielek i na własnym boisku zechce przekonać swoich sympatyków, że to tylko przypadek, zrządzenie losu. Goście natomiast tej wiosny grają bezbłędnie zdobywając w trzech meczach komplet punktów. Mają jednak w pamięci jesienną klęskę (0:5) z Gromem w Łaszczowie i nie mogą pozwolić sobie na szaleńczą grę z wiceliderem tych rozgrywek.

Olimpia Miączyn – Huczwa Tyszowce

Tydzień temu Olimpia przegrała u siebie z Koroną Łaszczów, a teraz przyjdzie jej zmierzyć się z nie mniej solidną Huczwą Tyszowce. To może być wyrównane spotkanie, gdyż druga z rzędu porażka gospodarzy na własnym boisku podważyłaby zaufanie miejscowych kibiców. Pełny sukces w meczu z drużyną gości wymagać jednak będzie od gospodarzy wzniesienia się na wyżyny umiejętności.

Włókniarz Frampol – Igros Krasnobród

Włókniarz robił co może, by umknąć ze strefy spadkowej i to mu się udało. Przemeblowany zimą Igros stwarza wiosną dobre wrażenie i wychodzi na to, że w Krasnobrodzie tworzy się perspektywiczny zespół, który w przyszłym sezonie może odegrać wiodącą rolę. Warunkiem będzie jednak scementowanie drużyny i jej zachowanie w dotychczasowym kształcie do nowego sezonu.

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów

To nie będzie dla lidera zwykły wyjazd po należne mu punkty. Ostoja to solidny zespół z górnej części tabeli, z którym należy się liczyć. Unia konsekwentnie zmierza do celu, jakim jest zwycięstwo w rozgrywkach i awans. I chociaż lider posiada spora już przewagę nad konkurentami to zapewne przeciwnika nie zlekceważy i zechce osiągnąć pełny sukces.

Gryf Gmina Zamość – Pogoń 96 Łaszczówka

Warto się na ten mecz wybrać, bo zapowiadają się emocje. Gryf jesienią był typowany na „czarnego konia” rozgrywek, ale te oczekiwania zawiódł i teraz otwiera strefę spadkową. Pogoń natomiast, po niezbyt udanej jesieni, dokonała wzmocnienia składu i w efekcie wydobyła się ze strefy zagrożenia. O solidnej teraz grze tego zespołu świadczą remisy uzyskane z Igrosem Krasnobród oraz Unią Hrubieszów. To mocna rekomendacja.

Zrodlo .lks korona.futbolowo.pl

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Łukowa Tobacco

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta WożuczynVictoria Łukowa-Chmielek

Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Ostoja Skierbieszów
Orion Dereźnia 0:0 Włókniarz Frampol
Grom Różaniec 3:2 Olimpia Miączyn

Które miejsce w lidze zajmie Victoria w sezonie 2014/2015?

Co sądzisz o nowym wyglądzie strony?