statystyki szczegółowe

Aktualności

Czerwona Victoria

• autor: Victoria, 2013-07-21 00:46

Victoria Łukowa-Chmielek w pucharze starostów przegrała z Aleksandrią Aleksandrów 5:2. Mecz miał niecodzienny przebieg, gdyż w trakcie jego trwania podyktowanych zostało 5 rzutów karnych oraz pokazano 4 czerwone kartki.

Do przerwy Victoria wygrywała 1:0 po bramce strzelonej przez Krystiana Szostaka. W drugiej części meczu wszystko przebiegało pod dyktando Victorii do momentu faulu obrońcy Victorii w polu karnym. Konsekwencją tego faulu była czerwona kartka i rzut karny. Łukasz Robak pewnie wykonał jedenastkę i było 1:1. Grająca w osłabieniu Victoria nie potrafiła przeciwstawić się Aleksandrii. Druga bramka dla gości padła znów po rzucie karnym. Pewnym egzekutorem po raz kolejny okazał się Robak. Kolejne minuty i 3 do 1 dla Aleksandrii po ładnej akcji. W dalszej części meczu Victoria miała szansę na odrobienie strat lecz strzał Łukasika z rzutu karnego obronił bramkarz przyjezdnych. Victoria postawiła wszystko na jedną szalę i rzuciła się do ataku, nic jednak z tego nie wynikło, gdyż po kontrze gości padła czwarta bramka. Na 10 minut przed końcem w polu karnym faulowany został Jonak, kolejna jedenastka, którą na bramkę zamienił Stelmach. Do tej pory było 4:2 dla Aleksandrii. W dalszej części meczu Hyz faulował w polu karnym pomocnika gości i kolejna decyzja - rzut karny. Bramkarz Victorii po drugiej żółtej kartce musiał opuścić plac gry. Rzut karny i wynik 5:2. W trakcie wznawiania gry parę cierpkich słów usłyszał sędzia tych zawodów za co czerwoną kartką ukarał Krystiana Szostaka. Victoria mecz zakończyła w ośmioosobowym składzie.