SP Victoria Łukowa-Chmielek - strona nieoficjalna

Logowanie

Kalendarium

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

30

06-2017

piątek

01

07-2017

sobota

02

07-2017

niedziela

03

07-2017

pon.

04

07-2017

wtorek

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Olimpia Miączyn - Victoria Łukowa/Chmielek (19.04.14) 2:3
Ładowanie...

Kontakty

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 219, wczoraj: 71
ogółem: 388 179

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-10 Unia Hrubieszów 3:0 Sparta Łabunie zobacz ›
2014-08-10 Pogoń 96 Łaszczówka 0:2 Igros Krasnobród zobacz ›
2014-08-10 Gryf Gmina Zamość 0:4 Huczwa Tyszowce zobacz ›
2014-08-10 Ostoja Skierbieszów 2:3 Korona Łaszczów zobacz ›
2014-08-10 Włókniarz Frampol 0:1 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
2014-08-10 Grom Różaniec 2:1 Sparta Wożuczyn zobacz ›
2014-08-10 Orion Dereźnia 2:1 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2014-08-10 Sokół Zwierzyniec 3:5 Olimpia Miączyn zobacz ›
2014-08-17 Sparta Łabunie 1:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
2014-08-17 Sparta Wożuczyn 2:1 Orion Dereźnia zobacz ›
2014-08-17 Sokół Zwierzyniec 0:1 Grom Różaniec zobacz ›
2014-08-17 Victoria Łukowa-Chmielek 1:1 Olimpia Miączyn zobacz ›
2014-08-17 Korona Łaszczów 1:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
2014-08-17 Huczwa Tyszowce 0:0 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
2014-08-17 Igros Krasnobród 3:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2014-08-17 Unia Hrubieszów 2:1 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
Pogoń 96 Łaszczówka 2:2 Sparta Łabunie zobacz ›
Gryf Gmina Zamość 1:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
Ostoja Skierbieszów 1:1 Igros Krasnobród zobacz ›
Włókniarz Frampol 1:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
Olimpia Miączyn 1:4 Korona Łaszczów zobacz ›
Orion Dereźnia 0:4 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Sparta Wożuczyn zobacz ›
2014-08-24 Grom Różaniec 3:3 Victoria Łukowa-Chmielek relacja ›
Sparta Łabunie 3:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
Sokół Zwierzyniec 1:6 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
Korona Łaszczów 0:5 Grom Różaniec zobacz ›
Huczwa Tyszowce 3:3 Olimpia Miączyn zobacz ›
Igros Krasnobród 4:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
Unia Hrubieszów 8:0 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
Pogoń 96 Łaszczówka 1:0 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
2014-08-27 Victoria Łukowa-Chmielek 4:1 Orion Dereźnia relacja ›
Gryf Gmina Zamość 5:1 Sparta Łabunie zobacz ›
Ostoja Skierbieszów 3:1 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
Włókniarz Frampol 0:3 Unia Hrubieszów zobacz ›
Grom Różaniec 3:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
Orion Dereźnia 1:4 Korona Łaszczów zobacz ›
Sparta Wożuczyn 0:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
Igros Krasnobród 4:0 Olimpia Miączyn zobacz ›
2014-08-30 Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 Victoria Łukowa-Chmielek relacja ›
Sparta Łabunie 3:4 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
Korona Łaszczów 1:1 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
Huczwa Tyszowce 1:0 Orion Dereźnia zobacz ›
Igros Krasnobród 3:0 Grom Różaniec zobacz ›
Unia Hrubieszów 3:1 Olimpia Miączyn zobacz ›
Pogoń 96 Łaszczówka 3:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
Gryf Gmina Zamość 2:1 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
2014-09-07 Victoria Łukowa-Chmielek 3:2 Sparta Wożuczyn relacja ›
Ostoja Skierbieszów 2:0 Sparta Łabunie zobacz ›
Włókniarz Frampol 1:0 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
Olimpia Miączyn 2:0 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
Grom Różaniec 0:5 Unia Hrubieszów zobacz ›
Orion Dereźnia 0:4 Igros Krasnobród zobacz ›
Roztocze Szczebrzeszyn 0:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
Sparta Wożuczyn 0:3 Korona Łaszczów zobacz ›
2014-09-14 Sokół Zwierzyniec 1:0 Victoria Łukowa-Chmielek relacja ›
Korona Łaszczów 0:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
Huczwa Tyszowce 3:1 Sparta Wożuczyn zobacz ›
Igros Krasnobród 0:4 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
Unia Hrubieszów 3:0 Orion Dereźnia zobacz ›
Pogoń 96 Łaszczówka 0:2 Grom Różaniec zobacz ›
Gryf Gmina Zamość 1:2 Olimpia Miączyn zobacz ›
Ostoja Skierbieszów 1:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
2014-09-21 Sparta Łabunie 1:0 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
Włókniarz Frampol 3:1 Sparta Łabunie zobacz ›
Olimpia Miączyn 2:2 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
Grom Różaniec 6:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
Orion Dereźnia 2:3 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
Roztocze Szczebrzeszyn 1:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
Sparta Wożuczyn 0:8 Igros Krasnobród zobacz ›
Sokół Zwierzyniec 0:3 Huczwa Tyszowce zobacz ›
2014-09-28 Victoria Łukowa-Chmielek 2:1 Korona Łaszczów zobacz ›
10  2014-10-05 Sparta Łabunie 1:1 Korona Łaszczów zobacz ›
10  2014-10-05 Huczwa Tyszowce 2:2 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
10  2014-10-05 Igros Krasnobród 7:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
10  2014-10-05 Unia Hrubieszów 2:0 Sparta Wożuczyn zobacz ›
10  2014-10-05 Pogoń 96 Łaszczówka 1:5 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
10  2014-10-05 Gryf Gmina Zamość 2:1 Orion Dereźnia zobacz ›
10  2014-10-05 Ostoja Skierbieszów 0:2 Grom Różaniec zobacz ›
10  2014-10-05 Włókniarz Frampol 3:1 Olimpia Miączyn zobacz ›
11  2014-10-12 Korona Łaszczów 4:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
11  2014-10-12 Grom Różaniec 3:4 Włókniarz Frampol zobacz ›
11  2014-10-12 Victoria Łukowa-Chmielek 1:0 Igros Krasnobród zobacz ›
11  2014-10-12 Sparta Wożuczyn 1:2 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
11  2014-10-12 Orion Dereźnia 2:5 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
11  2014-10-12 Sokół Zwierzyniec 0:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
11  2014-10-12 Olimpia Miączyn 5:1 Sparta Łabunie zobacz ›
11  2014-10-12 Roztocze Szczebrzeszyn 1:0 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
12  Sparta Łabunie 3:0 Huczwa Tyszowce zobacz ›
12  Igros Krasnobród 2:2 Korona Łaszczów zobacz ›
12  Pogoń 96 Łaszczówka 2:2 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
12  Gryf Gmina Zamość 3:0 Sparta Wożuczyn zobacz ›
12  Ostoja Skierbieszów 1:0 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
12  Włókniarz Frampol 3:1 Orion Dereźnia zobacz ›
12  Olimpia Miączyn 5:2 Grom Różaniec zobacz ›
12  2014-10-19 Unia Hrubieszów 0:1 Victoria Łukowa-Chmielek relacja ›
13  2014-10-26 Grom Różaniec 3:0 Sparta Łabunie zobacz ›
13  2014-10-26 Orion Dereźnia 4:2 Olimpia Miączyn zobacz ›
13  2014-10-26 Roztocze Szczebrzeszyn 5:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
13  2014-10-26 Sparta Wożuczyn 1:2 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
13  2014-10-26 Sokół Zwierzyniec 2:1 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
13  2014-10-26 Victoria Łukowa-Chmielek 3:0 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
13  2014-10-26 Korona Łaszczów 0:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
13  2014-10-26 Huczwa Tyszowce 3:0 Igros Krasnobród zobacz ›
14  2014-11-02 Gryf Gmina Zamość 1:1 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
14  2014-11-02 Sparta Łabunie 1:2 Igros Krasnobród zobacz ›
14  2014-11-02 Unia Hrubieszów 2:0 Huczwa Tyszowce zobacz ›
14  2014-11-02 Pogoń 96 Łaszczówka 0:4 Korona Łaszczów zobacz ›
14  2014-11-02 Ostoja Skierbieszów 1:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
14  2014-11-02 Włókniarz Frampol 4:3 Sparta Wożuczyn zobacz ›
14  2014-11-02 Olimpia Miączyn 3:0 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
14  2014-11-02 Grom Różaniec 2:1 Orion Dereźnia zobacz ›
15  2014-11-09 Orion Dereźnia 3:1 Sparta Łabunie zobacz ›
15  2014-11-09 Roztocze Szczebrzeszyn 0:2 Grom Różaniec zobacz ›
15  2014-11-09 Sparta Wożuczyn 2:4 Olimpia Miączyn zobacz ›
15  2014-11-09 Sokół Zwierzyniec 1:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
15  2014-11-09 Victoria Łukowa-Chmielek 1:3 Ostoja Skierbieszów relacja ›
15  2014-11-09 Korona Łaszczów 3:1 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
15  2014-11-09 Huczwa Tyszowce 3:1 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
16  2015-03-22 Huczwa Tyszowce 3:0 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
16  2015-03-22 Korona Łaszczów 2:0 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
16  2015-03-22 Victoria Łukowa-Chmielek 2:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
16  2015-03-22 Roztocze Szczebrzeszyn 1:1 Orion Dereźnia zobacz ›
16  2015-03-22 Sparta Wożuczyn 0:7 Grom Różaniec zobacz ›
16  2015-03-22 Olimpia Miączyn 1:2 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
16  2015-03-22 Sparta Łabunie 0:3 Unia Hrubieszów zobacz ›
16  2015-03-22 Igros Krasnobród 2:2 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
17  2015-03-29 Roztocze Szczebrzeszyn 6:1 Sparta Łabunie zobacz ›
17  2015-03-29 Orion Dereźnia 4:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
17  2015-03-29 Grom Różaniec 1:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
17  2015-03-29 Olimpia Miączyn 0:2 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
17  2015-03-29 Włókniarz Frampol 2:4 Korona Łaszczów zobacz ›
17  2015-03-29 Ostoja Skierbieszów 4:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
17  2015-03-29 Gryf Gmina Zamość 1:4 Igros Krasnobród zobacz ›
17  2015-03-29 Pogoń 96 Łaszczówka 1:1 Unia Hrubieszów zobacz ›
18  2015-04-02 Sparta Łabunie 0:4 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
18  2015-04-02 Sparta Wożuczyn 1:2 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
18  2015-04-04 Olimpia Miączyn 1:2 Korona Łaszczów zobacz ›
18  2015-04-04 Unia Hrubieszów 4:0 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
18  2015-04-04 Igros Krasnobród Ostoja Skierbieszów 13:00
18  2015-04-04 Huczwa Tyszowce 3:1 Włókniarz Frampol zobacz ›
18  2015-04-04 Victoria Łukowa-Chmielek 3:2 Grom Różaniec relacja ›
18  2015-04-04 Sokół Zwierzyniec 4:0 Orion Dereźnia zobacz ›
19  2015-04-12 Sparta Wożuczyn 1:2 Sparta Łabunie zobacz ›
19  2015-04-12 Roztocze Szczebrzeszyn 0:1 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
19  2015-04-12 Orion Dereźnia 2:2 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
19  2015-04-12 Grom Różaniec 6:1 Korona Łaszczów zobacz ›
19  2015-04-12 Olimpia Miączyn 1:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
19  2015-04-12 Włókniarz Frampol 0:2 Igros Krasnobród zobacz ›
19  2015-04-12 Ostoja Skierbieszów 0:2 Unia Hrubieszów zobacz ›
19  2015-04-12 Gryf Gmina Zamość 0:2 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
20  2015-04-18 Sparta Łabunie 0:3 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
20  2015-04-18 Unia Hrubieszów 5:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
20  2015-04-18 Sokół Zwierzyniec 1:2 Sparta Wożuczyn zobacz ›
20  2015-04-19 Olimpia Miączyn 2:0 Igros Krasnobród zobacz ›
20  2015-04-19 Pogoń 96 Łaszczówka 6:1 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
20  2015-04-19 Huczwa Tyszowce 2:3 Grom Różaniec zobacz ›
20  2015-04-19 Korona Łaszczów 1:1 Orion Dereźnia zobacz ›
20  2015-04-19 Victoria Łukowa-Chmielek 1:2 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
21  2015-04-26 Sokół Zwierzyniec Sparta Łabunie 17:00
21  2015-04-26 Sparta Wożuczyn 1:3 Victoria Łukowa-Chmielek relacja ›
21  2015-04-26 Roztocze Szczebrzeszyn Korona Łaszczów 17:00
21  2015-04-26 Orion Dereźnia Huczwa Tyszowce 17:00
21  2015-04-26 Grom Różaniec Igros Krasnobród 17:00
21  2015-04-26 Olimpia Miączyn Unia Hrubieszów 17:00
21  2015-04-26 Włókniarz Frampol Pogoń 96 Łaszczówka 17:00
21  2015-04-26 Ostoja Skierbieszów Gryf Gmina Zamość 16:00
22  2015-03-04 Korona Łaszczów Sparta Łabunie 17:00
22  2015-03-04 Victoria Łukowa-Chmielek 6:1 Huczwa Tyszowce zobacz ›
22  2015-03-04 Sokół Zwierzyniec Igros Krasnobród 17:00
22  2015-03-04 Sparta Wożuczyn Unia Hrubieszów 17:00
22  2015-03-04 Roztocze Szczebrzeszyn Pogoń 96 Łaszczówka 17:00
22  2015-03-04 Orion Dereźnia Gryf Gmina Zamość 17:00
22  2015-03-04 Grom Różaniec Ostoja Skierbieszów 17:00
22  2015-03-04 Olimpia Miączyn Włókniarz Frampol 17:00
23  2015-03-04 Huczwa Tyszowce 6:2 Korona Łaszczów zobacz ›
23  2015-03-04 Włókniarz Frampol 3:0 Grom Różaniec zobacz ›
23  2015-03-04 Igros Krasnobród 0:1 Victoria Łukowa-Chmielek zobacz ›
23  2015-03-04 Pogoń 96 Łaszczówka 2:3 Sparta Wożuczyn zobacz ›
23  2015-03-04 Ostoja Skierbieszów 2:3 Orion Dereźnia zobacz ›
23  2015-03-04 Unia Hrubieszów 1:0 Sokół Zwierzyniec zobacz ›
23  2015-03-04 Sparta Łabunie 0:2 Olimpia Miączyn zobacz ›
23  2015-03-04 Gryf Gmina Zamość 2:3 Roztocze Szczebrzeszyn zobacz ›
24  2015-03-04 Huczwa Tyszowce 7:3 Sparta Łabunie zobacz ›
24  2015-03-04 Korona Łaszczów 2:1 Igros Krasnobród zobacz ›
24  2015-03-04 Victoria Łukowa-Chmielek 0:1 Unia Hrubieszów zobacz ›
24  2015-03-04 Sokół Zwierzyniec 2:0 Pogoń 96 Łaszczówka zobacz ›
24  2015-03-04 Sparta Wożuczyn 2:2 Gryf Gmina Zamość zobacz ›
24  2015-03-04 Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Ostoja Skierbieszów zobacz ›
24  2015-03-04 Orion Dereźnia 0:0 Włókniarz Frampol zobacz ›
24  2015-03-04 Grom Różaniec 3:2 Olimpia Miączyn zobacz ›
25  2015-03-04 Sparta Łabunie Grom Różaniec 14:00
25  2015-03-04 Olimpia Miączyn Orion Dereźnia 14:00
25  2015-03-04 Włókniarz Frampol Roztocze Szczebrzeszyn 14:30
25  2015-03-04 Ostoja Skierbieszów Sparta Wożuczyn 14:00
25  2015-03-04 Gryf Gmina Zamość Sokół Zwierzyniec 14:00
25  2015-03-04 Pogoń 96 Łaszczówka Victoria Łukowa-Chmielek 14:00
25  2015-03-04 Unia Hrubieszów Korona Łaszczów 14:00
25  2015-03-04 Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce 14:00
26  2015-03-04 Victoria Łukowa-Chmielek Gryf Gmina Zamość 17:00
26  2015-03-04 Igros Krasnobród Sparta Łabunie 17:00
26  2015-03-04 Huczwa Tyszowce Unia Hrubieszów 17:00
26  2015-03-04 Korona Łaszczów Pogoń 96 Łaszczówka 17:00
26  2015-03-04 Sokół Zwierzyniec Ostoja Skierbieszów 17:00
26  2015-03-04 Sparta Wożuczyn Włókniarz Frampol 17:00
26  2015-03-04 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpia Miączyn 17:00
26  2015-03-04 Orion Dereźnia Grom Różaniec 17:00
27  2015-03-04 Sparta Łabunie Orion Dereźnia 13:00
27  2015-03-04 Grom Różaniec Roztocze Szczebrzeszyn 13:00
27  2015-03-04 Olimpia Miączyn Sparta Wożuczyn 13:00
27  2015-03-04 Włókniarz Frampol Sokół Zwierzyniec 13:00
27  2015-03-04 Ostoja Skierbieszów Victoria Łukowa-Chmielek 13:00
27  2015-03-04 Gryf Gmina Zamość Korona Łaszczów 13:00
27  2015-03-04 Pogoń 96 Łaszczówka Huczwa Tyszowce 13:00
27  2015-03-04 Unia Hrubieszów Igros Krasnobród 13:00

Sponsorzy

 

Łukowa Tobacco

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sparta WożuczynVictoria Łukowa-Chmielek
Sparta Wożuczyn 1:3 Victoria Łukowa-Chmielek
2015-04-26, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Sparta Łabunie - Grom Różaniec
Olimpia Miączyn - Orion Dereźnia
Włókniarz Frampol - Roztocze Szczebrzeszyn
Ostoja Skierbieszów - Sparta Wożuczyn
Gryf Gmina Zamość - Sokół Zwierzyniec
Pogoń 96 Łaszczówka - Victoria Łukowa - Chmielek
Unia Hrubieszów - Korona Łaszczów
Igros Krasnobród - Huczwa Tyszowce

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Huczwa Tyszowce 7:3 Sparta Łabunie
Korona Łaszczów 2:1 Igros Krasnobród
Victoria Łukowa - Chmielek 0:1 Unia Hrubieszów
Sokół Zwierzyniec 2:0 Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Wożuczyn 2:2 Gryf Gmina Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn 4:0 Ostoja Skierbieszów
Orion Dereźnia 0:0 Włókniarz Frampol
Grom Różaniec 3:2 Olimpia Miączyn

Ankiety

Które miejsce w lidze zajmie Victoria w sezonie 2014/2015?


Co sądzisz o nowym wyglądzie strony?